• Natalia Adamska

• Pierwszy dzień wiosny nie tylko dniem bez plecaków, ale także Dniem Osób z Zespołem Downa.

• Klasa 4a postanowiła włączyć się do akcji, zakładając w dniu 21 marca skarpety nie do pary. W ten sposób możemy okazać solidarność oraz tolerancję, o której tak często się ostatnio mówi.

• Nasza klasa świętowała Dzień Kobiet na sportowo podczas gry w kręgle.

• Wszystkim dziewczynom oraz kobietom chłopcy z klasy 4a życzą spełnienia marzeń oraz samych pogodnych dni!

• Klasa 4a Solidarna z Ukrainą

• Wigilia klasowa

• Mikołajkowy wieczór filmowy

• Na ten wieczorek czekaliśmy dość długo, ale się udało smiley  Na początku spotkania odbyły się gry i zabawy integracyjne w sali gimnastycznej, następnie zmieniliśmy salę lekcyjną w salę kinową, zjedliśmy ciepły posiłek i zaczął się seans filmowy. Towarzyszyły nam takie emocje jak radość, śmiech i zadowolenie.
            Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszego wieczorku.
            laughlaugh

• Grudniowe dekoracje

• Cała klasa zaangażowała się w dekorowanie naszej sali, aby była piękniejsza!

Większa ilość zdjęć w galerii.

• Szkolne Mikołajki 06.12.2021 r.

• Mikołajki na sportowo

• 11 listopada 2021 r. Narodowe Święto Niepodległości

• Zapraszamy do wysłuchania wierszy, które klasa 4a przygotowała z okazji Święta Odzyskania Niepodległości.

• Dzień Piżamy

• Dnia 19.10.2021r. w naszej szkole odbył się dzień piżamy. laugh

• Dzień Edukacji Narodowej 14.10.2021 r.

• Dzień Chłopaka

• Dnia 30.09.2021 r. cała klasa 4a wybrała się do kina na film pt. "Wielka Mała Stopa 2: W rodzinie siła", w ten sposób świętowaliśmy DZIEŃ CHŁOPAKA. Naszym Chłopcom składamy najlepsze życzenia, zdrowia, uśmiechu na twarzy, pogody ducha oraz samych sukcesów!
            smiley

• Podczas lekcji wf nie ma nudy :)

• Akcja Sprzątanie Świata Polska 2021

• „Myślę, więc nie śmiecę”- pod takim hasłem 17 września 2021r. Uczniowie i Nauczyciele naszej szkoły włączyli się w Akcję Sprzątanie Świata Polska 2021.

Większa ilość zdjęć w galerii.

• Jesteśmy bardzo pogodną klasą, która czeka zniecierpliwiona, aby posiąść jak największą ilość wiedzy! :)

• Poznajcie nas:
            Martyna, Albert, Zuzanna Ch. , Nikola, Kinga, Nadzieja, Andrzej, Tobiasz, Patrycja, Dominika, Oskar, Olivier, Maksymilian, Szymon, Lidia, Emilia, Filip, Mateusz, Zuzanna S. Naszą wychowawczynią jest Pani Natalia (nauczycielka wychowania fizycznego), a wychowawcą wspomagającym jest Pani Justyna (nauczycielka
            języka polskiego).

ZAPRASZAMY DO ŚLEDZENIA NASZYCH PRZYGÓD KLASOWYCH : )