• Rada Rodziców

• Droga Dyrekcjo, Drodzy Nauczyciele, pracownicy szkoly, Drodzy Rodzice, a takze wy drogie dzieci.

I o to jest!!!! Juz jutro 1.09., nowy rok szkolny. Dzięki wspólnej pracy oraz wspólnym działaniom podczas tegorocznego festynu nasze sale trochę sie zmieniły. Od jutra będziecie mogli zaobserwować w salach murale, które zdobią 6 sal lekcyjnych, a także 2 murale na korytarzu szkolnym.

Serdeczne dziekujemy Pani @Marcie Jutkowiak za wspaniałe wykonanie i włożone całe serce w każdy szczegół murali.

Rada Rodziców

W tym roku szkolnym Rada Rodziców wprowadziła nowe zasady udzielania i rozliczania otrzymanych dofinansowan przez Radę Rodziców.
          Regulacje wchodzą w życie od października 2022
          1. Regulacje udzielania dofinansowania przez Radę Rodziców
          - Rada Rodziców rozpatruje wnioski o dofinansowanie w formie papierowej ( formularz), które zostały złożone w sekretariacie szkoły ( teczka Rady Rodziców) najpóźniej ostatniego każdego dnia miesiąca po którym będą rozpatrywane wnioski.
          - Formularze wniosków o dofinansowanie dostępne w sekretariacie szkoły, lub można zwrócić się do przewodniczacej, lub skarbnika Rady Rodziców o przesłanie linku z wnioskiem na librusie.
          - Rada Rodziców rozpatruje wnioski raz w miesiącu, na koniec danego miesiąca, według kolejności wpływu, uwzględniając posiadany budżet.
          - Rada Rodziców może przyznać część lub całość wnioskowanej kwoty.
          2. Regulację rozliczenia dofinansowania otrzymanego przez Radę Rodziców
          - Wnioskodawca, który otrzymał dofinansowanie z Rady Rodziców zobowiązany jest do przedstawienia kwotowego rozliczenia ( wraz z fv, rachunkami, paragonami) niezwłocznie po dofinansowaniu wydarzenia , lub jeśli wyłożył wcześniej dana kwotę o dołączenie rozliczenia do wniosku. Jednak nie później niż do ostatniego dnia miesiąca, po wydarzeniu.
          - Dofinansowanie może być w formie gotówki lub przelewem na wskazany numer konta we wniosku.
          - Rozliczenie należy składać w sekretariacie szkoły ( teczka Rady Rodziców)

Rada Rodziców