• POWODZENIA ÓSMOKLASIŚCI!

• Już od rana świetlica szkolna przygotowuje się do trzymania kciuków za naszych ósmoklasistów!

POWODZENIA!

• Zajęcia w niepogodę

• A kiedy majowa pogoda zawodzi i na dworze wiatr i deszcz to nasze świetliki znajdują ciekawe zajęcia na świetlicy.

Gramy w karty, układamy puzzle oraz tworzymy ciekawe konstrukcje z klocków.

Pogoda nam nie straszna i wcale się nie nudzimy!!

• Świetlicowe, wiosenne powroty po majówce...

• Po dłuższym wolnym świetliki w poniedziałkowy poranek wrółcióły do szkoły i świetlicy. Przy porannym rozbudzaniu, rozmawialiśmy o czasie majówkowym i wykonaliśmy wiosenne kwiatki.

• O Nas

• KILKA SŁÓW O NAS

• Zapisy do świetlicy szkolnej trwają od września, należy złożyć kartę zgłoszeniową, która jest dostępna w zakładce Karta_zgloszenia_dziecka_do_swietlicy, lub bezpośrednio w świetlicy.
          • Zajęcia świetlicowe prowadzimy w godzinach porannych, po południu korzystamy z placu zabaw i boiska wielofunkcyjnego znajdującego się przy szkole.
          • Prowadzimy również zabawy ruchowe z wykorzystanie konsoli XBOX.
          • Dzieci korzystają z obiadów - po zarejestrowaniu na platformie www.zamowposilek.pl